Oğlak Burcunun Aşk Hayatı

Oğlak Burcunun Uyumu

askErkeğinin;

Oğlak burcu erkeği her iki tarafın da sadakatle bağlı olduğu, ciddi bir ilişki arayışındadır. O, asla günübirlik ilişkilerden hoşlanmaz. Çapkınlık yapan, sürekli olarak bir ilişki peşinde koşan bir insan değildir. Çünkü o ne olursa olsun güvenle bağlanabileceği bir ilişki arar. Onun için aşk kutsal bir kavramdır. Öyle karşısına çıkan her insana verebileceği bir şey değildir. Eşinin de kendisi gibi olmasını ister. Sevdiğini sahiplenen ve kıskanan Oğlak erkeği için ideal eş, her zaman yanında olan ve sevgisini belli eden kadındır. Onunla birlikte olacak kişinin ailesine düşkün, sadık, güvenilir ve sevgi dolu olması gerekir.

Başka insanlarla da çok samimi olan, uçarı bir kadın Oğlak erkeğine göre değildir. Partnerini çok kıskanır. Ciddiyet ve kalıcılık isteyen Oğlak erkeği, hoşlanmadığı davranışlar karşısında ilişkisini bitirmekten çekinmeyecektir. Çünkü toprak grubundan olan Oğlak erkeği için her zaman ciddiyet ve samimiyet çok önemlidir. O ciddi bir ilişki ile güzel bir aile kurmanın peşindedir. Ona bu güveni veremeyen bir kadınla da uzun süre birlikte kalması mümkün değildir.

Kadınının;

Oğlak burcu kadını aşk hayatını toplumun gözü önünde yaşamaktan pek hoşlanmaz. Ancak çok düzeyli ve geleceği sağlam bir ilişkiye sahipse bunu insanların bilmesini ister. Oğlak kadını aşk hayatında da ciddiyet arar. Ciddiyetten uzak ilişkiler asla ona göre değildir. Gündelik ilişkilerle zaman geçirmez. O daima geleceğini görebildiği bir ilişki arayışındadır. Ancak ailesi ile tanıştırabileceği bir erkekle beraber olur. İlişkisinde aradığı en önemli unsur ise sadakattir. Karşısındaki insanın kendisine güven vermesini ister. Çok sevip değer verdiği bir insanla ömür boyu birlikte olabilir.

Oğlak kadını, romantizmden ve duygu derinliğinden uzak gibi görünür. Ancak gerçekten sevdiği, güvendiği ve sadakatle bağlı olduğu bir erkekle birlikteyse tamamen ilişkisine odaklanır. Sevgilisine değerli olduğunu hissettirir. Ona bütün kalbini açar ve sevgi ile yaklaşır. Çünkü son derece sadıktır. Aynı şekilde partnerinden de ilgi bekler, kendisine değer vermesini ister.

Oğlak kadını çok belli etmese de yumuşak bir kalbe sahiptir. Dışarıdan baktığınızda onun katı bir insan olduğunu düşünebilirsiniz ama aslında çok iyi kalpli ve duygusaldır. O ancak güven duyduğu insanlara iyi tarafını gösterebilir. Oğlak kadınının kalbini kazanmak zordur; ancak sevildiğini hissettiği zaman kendisini sevdiği insana adar. Bir ilişkiye başlaması zordur. Eğer ki bir insanı hayatına aldıysa ona gerçekten güven duyuyor ve ona değer veriyordur. Onunla bir gelecek hayal ediyordur. Dolayısıyla güvendiği ve değer verdiği bir insana son derece sadıktır. Kendi ailesine değer verdiği kadar eşinin ailesine de değer verir. Eşi ile çocuklarına her yönden destek verir. Onları kucaklar. Oğlak kadını çok iyi bir eş ve çok iyi bir annedir.