Oğlak Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaHer burç gibi oğlak burcu da kendine benzeyen kişilerle iyi anlaşır. Çalışkan, evine bağlı ve arkadaşlarına önem veren bir karaktere sahip olduğu için, oğlak burcunun en iyi anlaştığı burçlar listesinde ilk sırada yengeç burcu yer almaktadır. Yengeç burcunun fazla alıngan olması zaman zaman oğlak burcunu rahatsız etse de, birlikte iyi anlaşabilirler. Aşk ilişkinin yanı sıra, arkadaşlık ilişkisinde iyi bir ikili olan oğlak ve yengeç ikilisi, sadık ve dürüst oldukları için, çok iyi birer dost olurlar.

Oğlak burcu erkeği, balık burcu kadını ile iyi bir çift olur. Aynı şekilde oğlak burcu kadını ve balık burcu erkeği de iyi birer aşık olacaklardır. İkisi de duygusal ve sadık kişiler oldukları için, oğlak ve balık çiftinin evliliği de huzurlu ve mutlu bir evlilik olur. Genellikle iyi anlaşan bu ikilinin aşk ilişkisinde ipler, genellikle oğlak burcunun elinde olacaktır. Çünkü oğlak burcu, balık burcuna göre daha baskın bir karaktere sahiptir.

Oğlak burcunun çok iyi anlaşamasa da, aşk ilişkisinde en mutlu olacağı ilişkilerden biri de akrep burcu ile yaşayacağı ilişki olacaktır. Ancak akrep burcunun fazla kıskanç olması, oğlak burcunun şarterlerinin atmasına neden olabilir. İkisi de bu ilişkiye fedakarlık yapmalıdır. Bu ikili, aşk ilişkisinin yanı sıra, dostluk konusunda da çok iyi bir ikili olacaklar. Oğlak da akrep de arkadaşlarına bağlı ve güvenilir oldukları için, başka kimseye anlatamadıkları sırlarını birbirlerine anlatabilirler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*