Oğlak Burcunun Aşk Hayatı

askOğlak burcu, burçlar dünyasının belki de en sadık burcudur. Ama bu sadakati kazanabilmeniz için biraz uğraşmanız gerekiyor, zira onun için aşk, normalde ikinci plandadır. Onun gerçekten aşık olması için, karşısındaki kişiye güveniyor olması gerekir. Bu güveni kazanmak da size düşüyor. Onu sözlerle değil, davranışlarla tavlamaya çalışın. Sezgilerine güvenen oğlak burcu kişileri, bir insanı ilk görüşte ya sever ya da sevmezler. Arkadaşlık ilişkilerinde de bu böyledir. İlk görüşte hoşlanmadıkları kişinin, ileride mutlaka başlarına bir dert açacağını düşünürler ve bu düşünceleri genelde de doğru çıkar.

Oğlak burcu, aşk hayatında oldukça tutkuludur. Özellikle oğlak burcu kadınları, karşısındaki erkeği mutlu etmede oldukça başarılıdır. Hem aşkı hem de yataktaki harika cinselliği ile, karşısındaki erkeğe yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayacaktır. Oğlak burcu erkeği, her zaman romantik olmasa da, aşık olduğu kadın için en romantik erkek olabilir. Bu erkek de en az oğlak kadını kadar güvene önem verir.

Karşısındaki kadının sadakatini sınayacaktır. Kadına güvenmezse, ona kalbinin kapılarını sonsuz olarak açmaz. Her daim arada bir mesafe bırakır. Ama güvendiğinde de en sadık erkek olacaktır. İkili ilişkilerde güvene en çok dikkat eden burç oğlaktır. Onun için en az aşk ve sevgi kadar önemli olan güven bir kez sarsılması, oğlağın oradan kaçıp uzaklaşmasına neden olabilir. Bir oğlak, korktuğunda ve karşısındakine güveni sarsıldığında, aşkından ölse de oradan kaçıp uzaklaşabilir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*