Oğlak Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellik

Oğlak burcunun, etrafındaki kişilere karşı ördüğü bir duvar vardır. Genellikle bir kabuğun içinde duran ve gerçek duygularını göstermekten asla hoşlanmayan oğlak burcuna mensup kişiler, cinselliği de ancak gerçekten sevdiği ve birlikte olmak istediği bir kişiyle yaşar.

Güven, onun hem aşkı hem de cinselliği için oldukça önemlidir. Oğlak burcunun cinsel hayatı, özellikle sevdiği kişiyle yaşadığında en üst seviyelere çıkabilir. İçinde gizlediği o dünyasında, karşısındaki kişiyi çok mutlu edecek biri yatar. Cinselliği sevdiği kişiyle yaşamaktan çekinmeyen ve kabuklarından sıyrıldığında inanılmaz bir cinsel dürtülere sahip olan oğlak burcu, yatakta oldukça aktif bir burçtur. Geniş bir fantezi dünyasına sahip olan oğlak burcu, yatakta çekingen tavırları bir kenara bırakıp, yeni deneyimlere ve maceralara karşı açıktır. Yatak odasında, özellikle oğlak kadını karşısındakini memnun etmeye özen gösterir.

Bunun için en seksi iç çamaşırlar, çeşitli fantezi oyuncaklarına sahiptir. Evliliğinde partnerini mutlu etmek için, onun istek ve taleplerini de göz önünde bulunduran bu burcun insanları, sekste oldukça aktif kişilerdir. Dışarıdan oldukça soğuk ve sessiz tipler gibi görünseler de, onun bu tarafını yalnızca sevdiği kişi görecektir. Oğlak burcu, sevilesi kişilerdir ve dış görünüşüne özen gösterdikleri için, zaten karşılarındaki kişilerin onları arzulamaları da zor olmayacaktır. Onun en çok arzuladığı burçların başında ise seksi akrep burçları geliyor.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*