Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkekBurçlar dünyasının en çalışkan erkeklerinden biri olan oğlak burcu erkeği, iş hayatındaki başarıları ile tanınır. Hırslı ve oldukça azimli olan oğlak burcu erkeği, hayatı boyunca çalışıp para kazandığı için, genellikle maddi durumları da iyidir. Oğlak burcunu cimri olarak tanıyoruz. Ama söz konusu sevdikleri olduğunda, çok da cimri olduklarını söyleyemeyiz.

Oğlak burcu erkeği, genellikle kendine ördüğü duvarlarla tanınır. Üzerinde taşıdığı bir kabuğu vardır ve bu kabuğu serttir, kolay kolay kıramazsınız. Onun gerçek kişiliğini ve iç dünyasını tanımak için, karşısındaki kişiye gerçekten güveniyor olması gerekir. Gerçekten güvenmediği kişilere asla iç dünyasını açmaz ve geçici bir ilişki gözüyle bakar. Oğlak burcu erkeği, zaman zaman şıpsevdi olabilir, ama gerçekten aşık olduğunda, en sadık erkeklerden biri olacaktır. Bu erkekler, aklı başında ve güvenilir kişilerdir.

Aklı başında olmaları, özellikle kendilerinden daha olgun kadınların da dikkatini çekmelerini sağlarlar. Bu erkekler, genellikle sosyal ve aktif gibi görünmezler, ama gerçek arkadaşlarının yanında, ortamın aranan erkeği olurlar. Arkadaşları ile çok iyi anlaşan oğlak burcu erkeği, ruhunda derin duygular besler. Onun ruhuna dokunmak da karşısındaki kadına düşüyor. Macera ve heyecanı seven bir kadınsanız, oğlak burcu başta size sıkıcı gelebilir. Ama ilişkinin ilerleyen zamanlarında bu adamla çok iyi vakit geçireceğinizden ve kendinizi çok değerli hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*