Oğlak Burcunun İş Hayatı

isOğlak burcu, toprak grubuna mensup bir burç olduğu için, burçlar dünyasının en çalışkan grubundadır. Oğlak kadını da erkeği de, iş hayatında genellikle başarılı kişiler oldukları için, iş hayatlarında yüksek mevkilere geldiklerini ve geleceklerini söyleyebiliriz.

Öyle ki, bir oğlak burcu kişisi, zaman zaman işini aşk hayatının önünde tutabilir ve bu nedenle ilişkileri zarar görebilir. Bu noktada iş ve aşk arasında bir denge oturtmalıdır. Oğlak burcunun iş hayatı, oldukça başarılıdır. Kuaför de olsa, uluslararası bir firmada bir tercüman da olsa, üst düzey bir yönetici de olsa, onun için önemli olan mesleğini en iyi şekilde icra etmek ve her daim zirvede olmaktır. O, işiyle anılmak ister. Bu nedenle başarılı olmak için de çok çalışır. İş ve çalışkanlık konusunda belki de en iyi burçtur oğlak.

Sadece erkeği değil, kadını da evde oturmayı sevmez. Kendini işine adayan oğlak kadını, çalıştığı yerdeki erkeklerin arasından sıyrılıp yükselmeyi başarır. Bu burca mensup kişiler, genellikle yazarlık, şarkıcılık, bestecilik, tercümanlık, öğretmenlik, yöneticilik, tasarımcılık gibi sektörlerde oldukça başarılıdırlar. Oğlak burcu kadını güzel şarkı söyler ve buğulu bir sesi vardır. Bu kadınları konservatuvar okurken görebilirsiniz. Oğlak erkekleri de maddiyata önem verdikleri için, genellikle üst düzey yönetici ya da genel müdür olurlar.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*