Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri

kadin22 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında dünyaya gelen Oğlak burcu kadını, inatçılığı ile ünlü bir kadındır. Onu sürekli birileri ile inat uğruna tartışırıken görebilirsiniz. Onun bu tavırları, zaman zaman karşısındaki erkeği korkutabilir, ama inatçı ve başına buyruk olması, genellikle erkekler tarafından oldukça seksi olarak yorumlanır.

Oğlak burcu kadınları genellikle ince fizikli, hafif çekik gözlü, buğday tenli ve orta boylu kadınlardır. Girdikleri ortamda hemen dikkat çeken ve erkeklerin ilgi odağı olan oğlak burcu kadınları, her erkekle kolay kolay anlaşamaz. Kısa ilişkilerde pek de başarılı olmayan bu kadınlar, uzun ilişkilerin kadını oldukları için hovarda erkeklerle anlaşamazlar. Aşık olduklarında dünyayı gözleri görmez, bu durumda karşılarındaki kişiyi korkutabilirler.

Erkekler, genellikle fazla ilgiden boğulur ama oğlak burcunun hem asi hem de bir o kadar da ilişkisine bağlı olması, karşısındaki erkeğin kısa sürede ona bağlanmasını sağlayacaktır. Oğlak burcu, ilişkinin başlarında kaçma-kovalama oyunlarından çok hoşlanır. Zor elde edilen olmak ister. Kendilerine saygıları olan bu kadınlar, ilişkilerinde ezilmekten hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle fazla baskın ve ilişkinin iplerini elinde tutmaktan hoşlanan erkeklerle pek iyi anlaşamazlar. Oğlak burcu kadını sessiz görünür ama sinirlenip de pençelerini çıkardığında, karşı taraf kaçacak ve saklanacak delik arayabilir. Onun bu seviyeye gelmesi için, karşısındaki erkeğin biraz uğraşması gerekir. Ancak gerçekten aşık olduğunda, ondan daha iyi ve daha sadık bir kadın bulamazsınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*