Oğlak Burcunun Özellikleri

oglakburcuBurçlar dünyasının belki de en inatçı burcu, hiç kuşkusuz oğlaklardır. Dediğim dedik ve başına buyruk kişiler olan oğlak burcu kişileri, genellikle kendi kendine yeten tipler oldukları için, kadını da erkeği de karşısındaki kişiye fazla muhtaç olmayan kişilerdir. Onların en çekici yanı da, bu kimseye muhtaç olmayan halleridir.

Kendi kendine yetebilen ve mutlu olabilen insan çok azdır. Oğlak da bunlardan biridir. Yalnız kalmayı, zaman zaman her şeyden uzaklaşıp kendi başına vakit geçirmeyi çok sever. Onu haftasonları evinde tek başına uzanıp film izlerken, müzik dinlerken, bir kadeh şarap içerken bulabilirsiniz. Kendine has zevkleri olan ve her daim açık fikirli olan oğlak burcu, tüm bu iyi huylarının yanı sıra, aynı zamanda da bir o kadar inatçı ve huysuz olabilir. Özellikle damarı tuttuğunda, onunla tartışmaya girmek gibi bir hata yapmayın.

İçten içe hatalı ya da haksız olduğunu bilse bile, laf ağızdan çıktı bir kere deyip, kendini haklı çıkarmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Eğer bir oğlak burcu kadını ya da erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız, zaman zaman alttan almayı öğrenmelisiniz. Sürekli tartışacağı bir ilişki, onu yorar. Bu durumda kendi gibi olmayan birine ihtiyacı olacaktır. Oğlak burcu duygusal olan yengeç ve balık burcu ile iyi anlaşır. Romantizm ve tutkulu bir aşık olan yengeç burcu, güveni ve sadakati ile daha ilk günlerde oğlak burcunun ilgisini çekecektir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*