Oğlak Burcunun Sağlığı

saglikSatürn’ün etkisinde olan oğlak burcu, sağlığı ve dış görünüşü konusunda oldukça dikkatlidir. Fazla yemek yemekten hoşlanmadıkları için, oğlak burcuna mensup kişiler çok fazla kilo problemi ile karşılaşmazlar. Oğlak burcu, sporcu bir yapıya sahip olduğu için, spor yaparken hafif sakatlanmalar yaşayabilirler.

Oğlak burcu kadınları genellikle ince yapıya sahiptir. Saçları da genellikle siyahtır. Bu kadınlar, en az oğlak burcu erkeği kadar dirençlidir. Bağışıklık sistemi oldukça kuvvetli olan oğlak burcu, hastalıklara karşı direnç gösterir ve kolay kolay nezle, grip gibi hastalıklarla karşılaşmazlar. Ayrıca oğlak burcu, hastalanmaktan da korkar. Ufak bir hastalık için bile doktora gitmeye üşenmezler. Ayrıca disiplinli yapılarıyla tanıdığımız oğlak burçları, bu disiplinlerini kendilerini tutmak konusunda da gösterirler.

Bu kişileri fazla kilolu olarak görmek biraz zordur. Onlar ne istediğini bilen kişilerdir. Oğlak burcunun sağlığını tehdit eden en önemli özelliği, agresif ve çabuk parlamasıdır. Agresif olması nedeniyle zaman zaman çok stresli olabilirler. Bu stres problemi, daha sonra karşılaşacakları mide rahatsızlıklarının işaretidir. Mide problemlerinin yanı sıra, oğlak burcu bu stresli yaşamının içinde sık sık baş ağrısı ile de karşılaşabilirler. Ayrıca oğlak burcuna mensup kişilerde en sık görülen rahatsızlıklardan biri de migren ve baş ağrılarıdır. Fiziksel gerginlikleri fazla olduğu için, kendilerini hasta edebilirler. Oğlak burcuna, sağlığını koruması için daha sakin ve pozitif bir yaşam sürmelerini tavsiye ediyoruz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*